Reference

Komentáře maminek

 • Pokud je pravda, že zkušenost se školkou formuje náš vztah k institucím, pak náš syn Šimon získal skvělý vklad do života. Do Fazolky se celý rok těšil, díky přátelské atmosféře a přístupu učitelek neměl problémy s novým prostředím, bavily ho aktivity a získal spoustu nových dovedností.

  Jako rodiče oceňujeme především skvělou komunikaci, vstřícnost a přístup, kdy „nic není problém“. Ocenila jsem i čas, který paní ředitelka i učitelky věnovaly hodnocení pokroků dětí a rozhovoru o nich.

  Martina Š.
 • Se školkou jsme byli naprosto spokojeni. Tým učitelek, které práce s dětmi opravdu baví, nápaditý program, výborná komunikace s rodiči. Dcera do školky chodila moc ráda a je na ní vidět, že jí školka mnoho dala. Nejlepším doporučením může být fakt, že u mladšího dítěte ani neuvažujeme o jiné školce.

  J. F.
 • U práce s dětmi je vždy stěžejní a téměř na prvním místě personální prvek a ten je tady v podání učitelek a jejich přístupu k dětem zajištěn ve směrech směrech perfektně. Holky se dětem věnují opravdu s láskou a velkou dávkou trpělivosti, připravují jim bohatý program, mnohé je naučí, jsou vlídné a chápavé.

  Katka P.